פורטל המקינטוש הישראלימקינטוש קו אי אל - פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית
פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית

שלום  אורח/ת  :::  התחבר  :::   הירשם   שבת, 26 ספט 2020, 09:12  
  ניווט
· מקניון
· חפש תמיכה בפורומים
· עמוד הבית
· הודעות פרטיות
· חפש
· קשר
· העדיפויות שלך
· פורומים - תמיכה
· הגש חדשות
· סקירות וטיפים
* לוח המודעות החדש
* מחירי יד שנייה

התחברות
כינוי

סיסמא

אינך חבר עדיין? ניתן להצטרף כחבר. כחבר מהשורה אתה זוכה ליתרונות רבים, כמו קביעת סגנון תצוגה, אפשרות להגיב ולכתוב, להציע ועוד תחת הכינוי שלך.

מקינטוש קו אי אל - פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית: Forums

macintosh.co.il :: ראה נושא - המחשב לא עולה לי, כנראה מחקתי משהו + התקנת מערכת הפעלה חדשה
 עזרה (FAQ)עזרה (FAQ)   חפשחפש   קבוצותקבוצות   פרופילפרופיל   התחבר לקריאת הודעה פרטיתהתחבר לקריאת הודעה פרטית   התחברהתחבר 

המחשב לא עולה לי, כנראה מחקתי משהו + התקנת מערכת הפעלה חדשה

הגב לנושא    אינדקס הפורומים של macintosh.co.il -> מערכות הפעלה
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
shirley.rochman
חבר חדש
חבר חדש

הודעה   המחשב לא עולה לי, כנראה מחקתי משהו + התקנת מערכת הפעלה חדשה
פורסם: רביעי 18 פבר', 2009

הצילו!!!
יש לי imac5 עם מערכת הפעלה mac os x (אם אני לא טועה)
בזמן האחרון הוא זחל לי אז ניסיתי למחוק כל מה שרק יכולתי מהמחשב
כולל משהו על תוכנות ווינדוז או אופיס למק - גרסת דמי כזאת שהגיע עם המחשב (הדבר היחיד שמחקתי שדרש ממני סיסמה icon_redface.gif ).
אחרי חודשים שלא כיביתי אותו חשבתי לתת לו לנוח וכיביתי. עכשיו עולה מסך לבן/ אפור - בלי כיתוב בלי כלום והוא לא ממשיך משם.

כנראה שמחקתי משהו חשוב. זה כבר קרה לי פעם ומישהו הסביר לי איך להתקין מחדש את מערכת ההפעלה והכל הסתדר (משהו עם להכניס את הדיסק וללחוץ על משהו במקלדת עד שזה יעלה...)

חוץ מזה או בהמשך לאותו הנושא. קניתי לא מזמן מק בוק והוא הגיע עם מערכת ההפעלה החדשה של מק - לאופרד. אני יכולה להתקין אותו גם על הimac5 שלי? איך אני עושה את זה בלי שהוא ימחק לי את כל הקבצים והתוכנות שכבר על המחשב? :)

המון תודה
רוחמה
חבר חדש
חבר חדש

הודעה  
פורסם: חמישי 19 פבר', 2009

כדי להדליק את המחשב מן הכונן יש להכניס את הדיסק המקורי ולהדליק את המחשב כאשר לוחצים על C.
אי אפשר להתקין מערכת הפעלה שהגיעה עבור דגם מחשב אחד על דגם אחר. צריך לשם כך דיסק מלא.
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
shirley.rochman
חבר חדש
חבר חדש

הודעה  

וואו. תודה רבה.
icon_biggrin.gif
את יודעת אם זה מבטיח שהקבצים והתוכנות שעל המחשב לא ימחקו?
לגבי התוכנת הפעלה - את מתכוונת לזה שבגלל שזאת תוכנת הפעלה שבאה עם המק בוק היא לא מתאימה לאיי מק?
רוחמה
חבר חדש
חבר חדש

הודעה  

אם את מבצעת archive and install הקבצים והתוכנות לא נפגעים. מה שכן - תצטרכי להתקין מחדש את עדכוני המערכת (תחפשי עדכון קומבו).
לגבי הדיסק - דיסק מערכת שמגיע עם מחשב מסויים מכיל רק את התוכנה ששייכת אליו (ועוד כמה תוספות). לא תוכלי להתקין אותו על מחשב מדגם אחר. לשם כך את צריכה לקנות בidigital (או אצל כל משווק אחר) את הדיסק הכללי (שמתאים לכל המחשבים מעל דגם מסויים. תבדקי אם המחשב שלך כלול לפני שאת קונה.)
חזרה למעלה
shirley.rochman
חבר חדש
חבר חדש

הודעה  

וואלה. תודה רבה.
בנתיים ניסיתי להתקין את תוכנת ההפעלה מחדש.
הגעתי לשלב של בחירת שפה, אישור תקנון ואז הוא שואל אותי באיזה ווליום להתקין את התוכנה אבל לא נפתחות לי אופציות בחירה או כפתור האופציות - לצורך העיניין.
מה עושים?
rami
Site Admin
Site Admin

הודעה  
פורסם: שישי 20 פבר', 2009

שלום שירלי
בהתקנה חדשה את אמורה לראות את הדיסקים האופציונליים להתקנה. אם אינך רואה אף דיסק - יש בעיה בקשר עם הדיסק או עם הדיסק עצמו - ר"ל - דרוש החלפה.
בהצלחה בהמשך
רמי icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
חזרה למעלה
shirley.rochman
חבר חדש
חבר חדש

הודעה  
פורסם: שישי 20 פבר', 2009

איזה באסה. יש מצב שזאת הבעיה כי הדיסק צרב לי דיסקים אבל לא די וי די.
אבל הוא הצליח לקרוא את הדיסק הפעלה - אחרת איך אפשר להסביר את זה שהוא מעלה לי את תחילת ההתקנה כשהדיסק בפנים?
רוחמה
חבר חדש
חבר חדש

הודעה  
פורסם: שבת 21 פבר', 2009

מה שרמי אמר שאם לא ניתנת לך האפשרות לבחור דיסק קשיח (לא כונן דיסקים) אז יש בעיה עם הדיסק או עם הזיהוי שלו במחשב.
הבעיה שאת מתארת קשורה לכונן הדיסקים (צורב/קורא). הוא כנראה קורא נכון את המערכת. השאלה אם כשהוא מעלה את תוכנת ההתקנה הוא נותן לך ציור של דיסק קשיח להתקין עליו. אם לא - יש כנראה בעיה בדיסק הפנימי הקשיח.
חזרה למעלה
shirley.rochman
חבר חדש
חבר חדש

הודעה  
פורסם: ראשון 22 פבר', 2009

חבר'ה תודה רבה!
נואשתי. היה אצלי טכנאי שניסה הכל - אבל באמת לא הצליח לראות כונן קשיח או כל כונן אחר לצורך העיניין על המחשב שלי.
בעיית חומרה - ככל הנראה - לוח אם או הארד דיסק.
המחשב עוד באחריות (להפתעתי) ועכשיו הוא בבית החולים למחשבים נהדרים שלא מרגישים טוב.
תחזיקו לי אצבעות שלא ימחק שום דבר....
המון תודה על העזרה והתגובה המהירה מכולכם.
הצג הודעות מלפני:   
    הגב לנושא    אינדקס הפורומים של macintosh.co.il -> מערכות הפעלה כל הזמנים הם GMT + 2 שעות - ישראל
עמוד 1 מתוך 1

דלג ל:  

גירסה והתאמה עברית, תוספות ותחזוקה- ראובן מנשרוף ::::: Hebrew MODs by Reuven Mansharoff

פורטל המקינטוש הישראלי - כל הקשור למקינטוש ובעברית. שפע פורומים לתמיכה, חדשות טריות בעברית
זכות היוצרים והקניין הרוחני בעיצוב האתר, קובץ גרפי, טקסט, וכל חומר אחר הכלול בו - הינן של "מקינטוש סי.או.אייל בע"מ" בלבד. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה של "מקינטוש סי.או.אייל בע"מ" בכתב ומראש.

All logos and trademarks in this site are property of their respective owner.
The messages & comments are property and responsibility of their posters

You can syndicate our news using the file
backend.php or ultramode.txt